arrival
departure
Rezerwuj i oszczędzaj
Gwarancja najniższej ceny

Baltic Cup 2018

Już po raz szesnasty, aktorzy, satyrycy i piosenkarze będą grać i bawić publiczność w Niechorzu, podczas turnieju tenisowego Baltic Cup

Pod koniec czerwca, na kortach tenisowych w Niechorzu, odbędzie się turniej tenisowy Baltic Cup 2018, którego głównym sponsorem jest nasz obiekt PUCHACZ SPA. Przez 4 dni tenisowych zmagań, będziemy mieli zaszczyt Gościć w naszym obiekcie, plejadę wyjątkowych ludzi polskiego kina,muzyki, teatru i kabaretu. 

Kto przyjedzie ?

Udział w turnieju potwierdzili m.in. Tomasz Stockinger, Iwona Pavlović, Stan Borys, Krzysztof Wakuliński, Robert Janowski, Wojciech Dąbrowski, Władysław Grzywna, Piotr Cyrwus, Karol Strasburger, Grzegorz Poloczek, Piotr Skarga, Małgorzata Pieńkowska, Zbigniew Górny, Henryk Sawka, Marcin Daniec, Jan Englert, Przemek Sadowski, Marek Bukowski, Leszek Malinowski, Robert Rozmus, Wojciech Gąsowski,

Dla publiczności

Planowany turniej to okazja, by z bliska spotkać znanych i lubianych ze szklanego ekranu, a także by zobaczyć ich w niecodziennej roli. Nasze rodzime „gwiazdy” na kortach tenisowych świetnie się bawią, ale także rywalizują w emocjonujących pojedynkach. Potyczki z udziałem Marcina Dańca, Piotra Cyrwusa, Grzegorza Poloczka czy innych, z poprzednich lat, stały na bardzo wysokim poziomie sportowym i ... artystycznym, o co potrafili zadbać sami artyści :)

Terminy 

Oficjalne rozpoczęcie tegorocznych zawodów na kortach tenisowych w Niechorzu zaplanowano na 25 czerwca. Rozgrywki potrwają od poniedziałku 25 do czwartku 28 czerwca. Szczegółowy program imprezy w galerii poniżej.

Zapraszamy wszystkich na korty tenisowe w Niechorzu przy ul Leśnej !

Partnerzy

Sponsor generalny:

Partnerzy:

logo ZEG logo Coca-Cola logo Sokolow logo Agrol logo Eurocash logo chefs culinar logo centrum wina

Location

200 m from the beach

Puchacz Spa
Al. Bursztynowa 64, 72-350 Niechorze

Newsletter
Subscribe to our newsletter.  
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close